Dveře


Profily JANSEN


Dveře Jansen-Economy® 50(60) – POPIS DVEŘÍ
Systém ocelových profilů pro tvarově zajímavé konstrukce dveří s vysokými nároky na bezpečnost Odolné vůči vloupání, velice pevný skladební profil, těsnění z EPDM, a tyto rozhodující vlastnosti tvoří ze série profilů se stavební hloubkou 50 mm jeden z nejvariabilnějších používaných systémů. Z jednoduchých profilů lze velmi rychle zhotovit jedno- nebo dvoukřídlé dveře, stejně jako pevná zasklení. Vnitřní a vnější průběžná drážka dodává konstrukci lehkost.
Všechna dveřní křídla jsou opatřena dvojitým dorazovým těsněním. V oblasti prahu lze volit mezi padací prahovou lištou nebo dorazovým těsněním.
Dodáváme též kompletní sortiment kování.
Vzhledově jsou dveře Jansen-Economy® 50 prakticky shodné s dveřmi Janisol 2, stejně jako s dveřmi Jansen-Economy® 60.

Dveře Jansen-JANISOL s PTM® 60 – POPIS DVEŘÍ
Série ocelových profilů s-přerušeným tepelným mostem pro konstrukce dveří.
Systém profilů se stavební výškou 60-mm je určen pro jedno- a-dvoukřídlé dveře, také s-bočními díly i-nadsvětlíky.
Profily s-přerušeným tepelným mostem se skládají ze dvou ocelových částí, které jsou spojeny vysoce kvalitními izolátory. Všechna dveřní křídla jsou vybavena dvojitým dorazovým těsněním. V-oblasti prahu je možno podle typu provedení použít padací prahové nebo dorazové těsnění.
Pro různé typy otevírání dveří jsou k-dispozici vhodné zámky i-kování. Přerušení tepelného mostu je zaručeno také v-oblasti kování odpovídajícími plastovými podložkami.
Vzhled dveří JANISOL je prakticky stejný jako u-dveří Economy (R30/RS/ odolné vůči vloupání) a-u-dveří Janisol 2 T30.


Pokud máte zájem o naše služby nebo byste rádi zjistili více informací, neváhejte nás kontaktovat.